mantanpengetua

 BIL NAMA TAHUN BERKHIDMAT
 1 HJ. SOBRI BIN ABDOL RAHIM 2001 - 2004
 2 AHMAD HALMI BIN ABD RAHMAN 2005 - 2011
 3 HJ. HASSHIM BIN SAHAN 2011 - 2013
4 AHMAD ZAINI BIN RAMLI 2014 - 2015
5 JOHARI BIN JAAFAR 01.01.2016 - 17.10.2017
6 NORDIN BIN ABDULLAH 22.10.2017 - 22.04.2019
7 HJH SA'DIAH BINTI ABDUL SAMAD 23.04.2019 - 27.02.2020
8 AZAMI BIN ABDUL RAHMAN 16.03.2020 SEHINGGA KINI